Výlet do okolí Visalají

7. června 2010 v 21:19 |  Plemeno Knírač střední
Konečně se po "období dešťů a chladna" objevilo na obloze sluníčko a proto jsme se rozhodli vyrazit za čerstvým vzduchem do nádherných a turisticky velmi navštěvovaných Visalají. Vybrali jsme si (s ohledem na naše hafany) trasu, která jde z velké části  oblastmi, kde je menší pohyb turistů Vislaje - Smrkovina - Bílý Kříž - U Surovce - prameny Morávky - Visalaje.

krajina
spolecne foto
smerovky
Počasí nám klaplo na jedničku a možná proto, že bylo poměrně teplo, byly hry našich psů relativně méně akční, než obvykle. Když je chytla hravá nálada, honili se po loukách a vzájemně se oňafávali.
Někde mezi Smrkovinou a Bílým Křížem nám utekli z dohledu a pár minut jsme na ně musely  čekat...podle odéru jsme zjistily, že si společně pochutnali na čerstvých kobylincích .

Na Bílém Kříži si Šíva usmyslela, že Rafa nakryje, ale ten se pod tíhou jejího těla sesunul k zemi a už ani neměl sílu jí to vrátit.

hra 1
hra 2
Raf a Siva s klackem

U Surovce jsme narazili na volně se pohybující koníky, kozy a kozla. Šívu zaujal hlavně kozel. Kdyby Monika neměla Šívu na vodítku, nevím nevím, jak by vše dopadlo...Šíva by se jej jala lovit, ale kozel rozhodně nevypadal, že by se jen tak nechal, asi bychom se všichni divili...   

kozel
Ovšem největší srandu jsme si s Rafem a Šívou užily na odpočívadle u pramenů Morávky, kde jsme si daly svačinu a kochaly se okolní krajinou. Kdo začal nevíme...oba si zalezli pod stůl a najednou začali po sobě ňafat a štěkat - v dobrém. Škoda, že jsme neměly kameru, protože především Šíva vydávala kvílení jako by ji někdo chtěl rozporcovat. Jejich řádění trvalo minimálně čtvrt hodiny a pokud se poblíž pohybovala lesní zvěř, myslím, že se velmi rychle přesunula na jiné, klidnější místo.   
Škoda, že my lidé nerozumíme psí řeči, asi bychom se občas divili .

Krásné počasí, nádherná příroda, co víc si přát. Další fotky z výletu k nahlédnutí ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabka a Sam Gabka a Sam | Web | 14. června 2010 v 22:33 | Reagovat

Ahoj Leni a Rafíku!! Koukala jsem na vaše fotky a musím říct, že jste mě inspirovali!! Teď jen vytáhnout na túru ty moje 2 puberťáky :-D . Pozdrav kámošce a pořádné podrbání pro Rafíka posílají Gabka a Sam

2 PeterCah PeterCah | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:29 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

3 SarahQuima SarahQuima | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 21:20 | Reagovat

<a href=https://apyecom.com/click/59a01be28b30a809458b4631/133125/157217/subaccount><b>Aliexpress</b></a> - take your star...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama