Hurá do lesa!

10. dubna 2010 v 7:38 |  Plemeno Knírač střední
Naše kamarádky Monika a fenka Šíva měly v pátek v práci volno (jen tak mimochodem Šíva chodí se svou paničkou do práce také , ale zatím co její panička pracuje, Šíva polehává a pospává na svém pelechu). 
Siva a panickou
Raf s panickou 2
Vydali jsme se všichni na výlet pěkným okolím řeky Opavy směrem na Hlučín. Cestou jsme nepotkali ani živáčka, dokonce jsme nenarazli ani na žadnou lesní zvěř, což je v těchto končinách celkem mimořádné.   
les
kvetinky
strom
Raf se několikrát vykoupal v řece (bez Šívy, ta moc do vody nemusí), nosil hozené klacíky a oba se honili po okolních březích a hlavně  křovích, kromě toho dráždili štěkotem a prohnali u plotu 2 páry psů (německých ovčáků a kříženců německých ovčáků) hlídajících okolní chaty.

Raf na pařezu
Zapózoval jsem vám na fotku  dobře?
Siva na parezu
Co tam ten Raf viděl?
Raf bezi
Raf je vášnívý aportér...
Siva na palouku
Šíva je lovec "Pampalini", myši a zvěř to je její...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 filda filda | Web | 10. dubna 2010 v 7:47 | Reagovat

prosím jen o takovou maličkost,hlasneš pro mého psíka fíka vločkou na http://www.bravogirl.cz/fun/fotosoutez/34151-fik-v-cepici-a-ponozkach/
oplatím kdekoliv a jestli nechceš nikde oplatit udělám diplomek to musiš ke mně na blog napsat mé hodnocení jinak diplomek nedělám. Předem ti moc děkuji za keždý hlasík a promiň za tu reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama