Auuu to bolí

13. února 2010 v 7:24 |  Zkušenosti
Minulou neděli jsme byli s Rafem na dlouhé ranní procházce. Rafan si dožadoval jako obvykle házení klacku (rád je nosí a tahá se o ně). Cestou se k nám přidal známý se svou cca 2-letou fenou Cane Corco (Nesy), se kterou se Raf kamarádí už od štěněte.
Házení klacíku se zalíbilo i Nesy a tak začala běhat s Rafem, jenže to se našemu milému knírači nelíbilo (obvykle mu to nevadí a o klacek se klidně s jiným hafanem přetahuje)... tentokrát byl ovšem majetnický. Je zvyklý, že pokud někoho oštěkne, respektuje to a klacek mu nebere.

Jenže Nesy byla neodbytná...a tak když Raf přidal na důrazu, Nesy se naštvala, skočila po něm (při její váze 45 kg Rafík neměl šanci) a pěkně ho na zádech přidusila. Raf vydával něco mezi kňučením a chrčením.
Když ho Nesy pustila (rozhodně neměla v úmyslu mu nějak ublížit), tak jsme si všimli, že Raf má krvavý krk z díry po zubech v pravém uchu...auuu trpká zkušenost, příště si Raf dá určitě pozor .
Stačilo pár minut a haficí už spolu zase běhali jako by se nic nestalo ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hovawart-alex hovawart-alex | Web | 13. února 2010 v 18:30 | Reagovat

Ahoj Leni a Rafíku!!! Po delší době se konečně dostávám k reakcím na našich webovkách, tak musím poslat poděkování za gratulace!!! Koukám, že Rafík má zase o 1 šrám více, ale jak znám jeho náturu, tak se zcela jistě z toho brzy oklepal  :-). Posíláme pozdravy a doufám, že se letos konečně někde sejdeme!!! G+S

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama