Procházka s "holkama"

7. července 2009 v 21:46 |  Plemeno Knírač střední
Dneska k večeru jsme si dali "rande" s kamarádkou Jarkou a jejíma "holkama". Holky jsou 3 fenky knírače malého - bílého (Dorotka, Amálka, Bellami) a 1 fenka knírače malého - černého (Cassandra) DOROTHEA ZE SOLNÉ - chovatelská stanice malých bílých kníračů.
Rafík má všechny holky moc ráááád (obzvlášť je miluje, když hárají ). Dokonce si pamatuje, kde "holky" bydlí. Když jdeme k Jarce na návštěvu a řekneme mu, že jdeme za "holkama" bezpečně nás dovede přes celé město až k jejich vchodu a následně i bytu. Celá cesta ovšem probíhá ve zvýšeném tempu, Raf totiž nasadí svou čtvrtou kosmickou rychlost a pádí směr holky, máme co dělat, abychom mu stačili...
Dnes už ani jedna z "holek" nehárala, ale milý Rafík si jako oběť svých hrátek vybral Cassandru (asi mu stále ještě voní). Cassandra je hodná a Rafovi hned ze začátku nedala dostatečně najevo, že si nepřeje, aby ji obtěžoval, což zřejmě pochopil tak, že má pokračovat. Byl dost neodbytný...bohužel tentokrát v tom psí smečka Cassandru nechala samotnou (obvykle totiž dost razatně zasahuje Amálka - brání každou hárající "holku"). Cassandře nakonec nezbylo, než se Rafovi bránit, což se jí při její obratnosti hravě dařilo.
Domů jsme dorazili cca po 2 hodinách poctivé procházky....Raf leží na pelechu naprosto vyčerpán...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama