Neoprenové botičky pro psa

22. června 2009 v 17:42 |  Zkušenosti
Už druhý den je hodně deštivý...protože má Raf drápek stále citlivý a dle pokynů veterináře by měla být packa v suchu. Tak jsme zakoupili neoprenovou botičku velikosti M (vlastně během zhruba 1,5 měs. léčení, jsme už museli zakoupit pátou).

Raf z toho, že mu packu ovážeme obvazem, vložíme do několika sáčků a pak ještě nacpeme do botičky, moc nadšený není, ale nedá se nic dělat...

Botička sedí relativně skvěle za sucha, ale má to jeden háček, v dešti nejen že promokne, ale po pár vycházkách se stává zcela opotřebovanou (odřenou, díravou). Pokud se pes rozhodně běžet, tak to obvykle skončí tím, že botička nakonec z packy spadne úplně. Doma už sušíme třetí botičku (ty ostatní zatím neuschly) a snažíme se je všelijak zalepit izolepou, abychom prodloužili jejich použitelnost, zatím to ovšem moc velký efekt nemá.

No myslím, že by se výrobci měli nad sebou zamyslet a konečně na trh přijít také s nějakou takovou botičkou, která v děšti nepromokne a bude mít trochu větší trvanlivost .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Samík a Gabka Samík a Gabka | Web | 22. června 2009 v 21:26 | Reagovat

Ahoj Rafíku,tak koukám,že jsme udělali jen dobře,když jsme dnes v tom dešti nešli na procházku. Pořádně si packu uzdrav, už se na setkání s Tebou i paničkou moc těšíme.

2 Lenka & Rafík Lenka & Rafík | 23. června 2009 v 9:32 | Reagovat

[1]:  :-) My se už na Vás také těšíme!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama